Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина навчалась працювати з числовими послідовностями ще з самого початку її шляху до вивчення математичної науки, адже навіть порядок чисел при лічбі – це своєрідна елементарна послідовність. Із часом теми ускладнювались, і це цілком стосується і теми числових послідовностей. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься визначати послідовність за її медіаною. Медіана – це число, яке знаходиться в середині послідовності за умови, що та має динаміку зростання. На екрані міститься деталізовано оформлена робоча зона, де також в наявності є додатковий персонаж, в компанії якого дитині й пропонується проходити це завдання. У центрі робочої зони вказується число, яке є медіаною. Цей факт визначається у формулюванні завдання. Там перед дитиною і ставиться певна мета, яка полягає у тому, щоб визначити послідовність, для якої це число медіаною і є. Варіанти знаходяться під робочою зоною. Для того, щоб зробити правильний вибір, школяр має проаналізувати кожну послідовність та подумки поставити всі числа, що входять до її складу, у порядку зростання. Якщо посередині буде число, вказане вище, то послідовність підходить. При цьому учень має зрозуміти, що послідовність може підкорюватись різним правилам та мати різний принцип побудови. Наприклад, може зустрічатись послідовність із двома або більше числами, які повторюються. В такому випадку вони при перестановці елементів у порядку зростання просто стають поряд. Наприклад, якщо послідовність виглядає як «4,8,8,2,6», то перевести її у порядок зростання можна так: «2,4,6,8,8», і тоді очевидно, що медіаною для неї є число «6», адже воно й знаходиться посередині ряду чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ю.4
Вибираємо числову послiдовность для заданої медiани
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися