Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Особливо корисні відсотки як інструмент для обчислення тоді, коли йде мова про частини цілого. Тому це завдання має чітке тематичне спрямування – сплави і суміші, які сприймаються як щось одне ціле, але мають певні структурні частини.

Перед дитиною – текстовий опис певної суміші або сплаву. Вказується відсоткова частина одного з елементів у ньому, наприклад, що у розчині є 8% солі. Необхідно визначити конкретну кількість солі у, скажімо, 540 грамах розчину. Маючи розуміння цієї теми, можна виконати обчислення по-різному, але простіше за все – скласти пропорцію, де невідомий елемент можна замінити на “х”. 540 грамів розчину – це 100%. “х” грамів – це 18%. Школяр визначає значення невідомого і дізнається, що солі в цьому розчині 97,2 грамів.

Завдяки виконанню цього завдання дитина навчиться використовувати відсотки для багатьох дій, наприклад, визначати кількість того чи іншого складника у розчині або загальну масу сплаву тощо. А це корисно у житті, а також тренує вміння працювати з пропорціями та закріплює знання теми відсотків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Задачі на сплави та суміші
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися