Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Площа — один із способів визначити умовний «розмір» ділянки, і площа вимірюється в різних одиницях. Площу можна дізнатися шляхом множення всієї ширини на всю довжину ділянки.

У процесі виконання цього завдання дитині пропонується навчитися порівнювати різні одиниці виміру площі і водночас — потренуватися в множенні. Перед учнем міститься пара об’єктів для порівняння. Школяр бачить, що підписані вони по-різному, а один із них ще треба уточнити — там наводиться довжина двох сторін, які треба перемножити між собою. Учень виконує обчислення, після чого згадує, що являють собою гектари та інші специфічні одиниці виміру площі, та порівнює їх з урахуванням особливостей цих одиниць.

Зробивши це, дитина проходить на наступний етап завдання до іншої пари об’єктів для порівняння, тож завдяки цій вправі учень навчиться порівнювати різні ділянки незалежно від їхньої форми тощо.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.6
Чия ділянка більша?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися