Для різних величин, які можна виміряти, є свої одиниці, що використовуються з цією метою. Для вимірювання кутів є градуси. Цікаво те, як вони співвідносяться. Максимальне значення розміру кута — 360 градусів, що означає повний оберт. У кожному градусі є 60 хвилин, які не варто плутати з хвилинами, що використовуються для виміру часу.
У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати різні дії з градусною мірою кутів. Школяр бачить перед собою приклад, що містить ці одиниці виміру. Необхідно виконати відповідні дії — додавання або віднімання. Водночас учень має приблизно розуміти, про які кути йдеться, тобто чи є кут 50 градусів гострим, як приблизно він виглядатиме тощо. Школяр виконує дію, вказану в прикладі. Під ним є пара персонажів. Кожен із них має свій варіант відповіді на приклад, і завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб вибрати того героя, який надав правильну відповідь.
Учень/учениця пояснює, що таке: точка, пряма, належати, лежати між, відрізок, промінь, кут, довжина відрізка, градусна міра кута, рівні відрізки, рівні кути, бісектриса кута, відстань між точками.
Учень/чениця формулює: властивості; розміщення точок на прямій; вимірювання й відкладання відрізків і кутів.