Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для різних величин, які можна виміряти, є свої одиниці, що використовуються з цією метою. Для вимірювання кутів є градуси. Цікаво те, як вони співвідносяться. Максимальне значення розміру кута — 360 градусів, що означає повний оберт. У кожному градусі є 60 хвилин, які не варто плутати з хвилинами, що використовуються для виміру часу.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати різні дії з градусною мірою кутів. Школяр бачить перед собою приклад, що містить ці одиниці виміру. Необхідно виконати відповідні дії — додавання або віднімання. Водночас учень має приблизно розуміти, про які кути йдеться, тобто чи є кут 50 градусів гострим, як приблизно він виглядатиме тощо. Школяр виконує дію, вказану в прикладі. Під ним є пара персонажів. Кожен із них має свій варіант відповіді на приклад, і завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб вибрати того героя, який надав правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.9
Дії з градусною мірою кутів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися