Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Виконання дій з одиницями вимірювання цілком можливе за двох умов: якщо вони присвячені вимірюванню однієї й тієї ж величини (наприклад, сантиметри й дециметри цілком можна використовувати в одному прикладі) та належать до однієї системи.  

Якщо ж одиниці вимірювання підходять за зазначеними критеріями, то залишається лише пам’ятати те, як вони співвідносяться.

Перед учнем міститься приклад із різними одиницями, які можуть без проблем використовуватися для обчислень, головне — щоб дитина пам’ятала про те, як вони між собою пов’язані. Наприклад, що в дециметрі десять сантиметрів, а в кілометрі — тисяча метрів. У такому випадку залишається лише виконати дію з числами, пам’ятаючи про розрядність.

Якщо ж намагатися поєднати в одному виразі літри й кілограми або милі та кілометри, необхідно провести додаткові обчислення або мати відомості про властивості речовин, які вимірюють, і без цього розв’язати такий приклад не вийде.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.8
Дії з одиницями вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися