Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Трикутник — досить специфічна геометрична фігура, особливість якої полягає в тому, що є досить багато різновидів цих фігур, які можуть істотно відрізнятися між собою, і до того ж у кожного з них є свої специфічні властивості.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься за описом трикутника розуміти, чи взагалі можна побудувати таку фігуру. Перед учнем міститься опис без графічного підтвердження. Школяр має сам уявити собі потрібний трикутник. Однак, акцент робиться не на уяві, а на знанні конкретних властивостей цих фігур. Наприклад, відомо, що сума величин усіх кутів трикутника дорівнює 180 градусам. Тож якщо дитині пропонується фігура, сума кутів якої є більшою або меншою, ніж це число, такий трикутник не може існувати. І це — лише одна із властивостей, які потрібно використати для роздумів над можливим існуванням наданих фігур.

Виконання цього завдання дає учню можливість згадати всі потрібні властивості трикутників, співвідношення їхніх сторін, кутів тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.2
Гра «Чи існує трикутник?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися