Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Працюючи з рівняннями, дитина здебільшого має справу із самими лише числами без сюжетного оформлення. Ця вправа пропонує використати розв’язок рівняння як значення ваги для чогось цікавого, наприклад, корму для лами тощо.

Школяр бачить рівняння, котре перебуває на чаші ваги. Воно є досить складним для сприйняття, тим паче, що дитині доведеться розв’язувати його подумки. Втім, під рівнянням є кілька варіантів відповіді. Школяр аналізує вираз та ставить на місце невідомого елемента кожен із варіантів по черзі. У рівнянні можуть бути специфічні структури, наприклад, період або круглі дужки для відокремлення однієї частини рівняння від інших. Якщо ж дитина відчуває себе впевнено, то може самостійно знаходити корінь рівняння і вже після цього вибрати серед усіх варіантів правильний.

Ця вправа грає роль важливого етапу на шляху до оволодіння темою рівнянь, адже в процесі її виконання дитина матиме справу з виразами, що є складнішими, ніж будь-які попередні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Гра «Числові ваги»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися