Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Здебільшого математичні задачі використовувалися для того, щоб закріпити знання того чи іншого матеріалу. Однак задачі можуть бути цікавими не лише як доповнення до певної теми, а й як самостійна математична тема. І це завдання є першим у низці вправ, що присвячені окремо їм.

У процесі виконання завдання учень тренуватиметься розв’язувати задачі, що тематично завжди пов’язані зі святкуванням дня народження. Водночас умови задачі, дії, які необхідно виконати задля їх розв’язання, та числа, що будуть там фігурувати, змінюються. Складність і цікавість цього завдання в тому, що дитина, читаючи умови задачі, розуміє: для розв’язання бракує просто виконати певну послідовність дій, необхідно скласти рівняння. Учень уявляє, як воно має виглядати, сам його формулює та розв’язує це рівняння з невідомим компонентом, який у задачі не вказується. Варіанти відповіді містяться в структурі ілюстрації, з якою працює дитина.

Ця вправа допоможе учню покращити практичні навички у розв’язуванні задач.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Гра «День народження»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися