Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Послідовності чисел можуть відрізнятися за принципами побудови. Деякі елементи цих послідовностей можна змінювати, і в процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати таку специфічну роботу, змінюючи лише частину числової послідовності.

Перед учнем міститься кілька чисел, що йдуть одне за одним. У формулюванні завдання міститься інструкція, де вказується, які числа потрібно змінювати та яким способом. Школяр знаходить ці елементи. Внизу є каркас для іншої послідовності, похідної від першої. Дитина змінює першу згідно з інструкцій та вписує в каркас потрібні числа.

На кожному етапі інструкції інші, змінюються й числа, що входять до складу числових рядів. Це різноманіття не лише дозволяє краще зрозуміти структуру послідовностей, а й також нагадує дитині різноманітні принципи сприйняття чисел, дозволяючи краще концентруватися на парності або непарності, аналізувати різницю між числами в послідовності тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Гра «Дослідник»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися