Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Деякі послідовності можуть бути вельми обмеженими за кількістю членів, а також мати лише кілька конкретних чисел, що туди можуть приєднатися. У процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з такими випадками. Від попередніх числових рядів або виразів ці відрізняються більш конкретними критеріями добору.

Перед дитиною міститься зображення такого виразу, що містить цей критерій. Цікаво, що вираз може містити відносно небагато елементів, не уточнюючи числа, що можуть входити до складу послідовності за рахунок їхнього детального опису, а використовуючи комбінацію рис. Наприклад, вказується, що можуть бути використані лише числа з протилежними знаками, й обидва мають бути меншими, ніж те чи інше число. З-поміж варіантів дитина знаходить потрібну пару чисел, після чого вставляє їх замість невідомого елемента.

Числа-варіанти зображуються на рибках або інших інтерактивних елементах, що посилює ігровий аспект завдання й робить його більш образним і цікавим для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.10
Гра «Елементи послідовності»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися