Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Рівняння не має кореня, якщо після всіх дій та обчислень, виконаних правильно, з різних боків відносно знаку рівності перебувають однакові числа. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься в ігровій формі добирати такі числа, щоб рівняння були такими, які не мають розв’язання.

Перед учнем міститься такий вираз. У ньому бракує одного елемента. Міститься це рівняння на фоні зображення красивого лісу, що посилює цікавість до виконання вправи. У формулюванні завдання вказується, яким має бути це рівняння — таким, що не має розв’язку. Тож учню слід визначити число або багаточлен, що міститься з одного боку від знаку рівності. Після цього школяр самостійно вписує в порожню клітинку число, яке після виконання всіх дій із цим компонентом рівняння дасть інший результат.

Якщо числа при змінних однакові, а постійні доданки (або зменшувані чи від’ємники) є різними, то рівняння не має розв’язку, і завдяки виконанню цього завдання дитина запам’ятає це.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Гра «Казковий ліс»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися