За допомогою сантиметрів та метрів можна вимірювати не лише довжину, а й висоту, що може бути досить цікаво, у чому дитина переконається завдяки цій грі.
Учень бачить трьох тварин. Разом вони складають щось на кшталт прикладу: зріст однієї тварини є сумою або різницею зросту інших двох. Образи живих істот використовуються в цьому завданні не просто задля різноманітності. Справа в тому, що завдяки відносно правильним даним щодо висоти тварин дитина може не просто працювати з їхніми образами, а дійсно уявити собі, які ці звірі — наскільки вони великі, яку вони мають висоту в порівнянні з людиною та між собою. Це робить завдання й цікавим, і пізнавальним для учня. Базою є приклад. Школяр має додати або відняти числа, не забуваючи про одиниці виміру та їхню ієрархію.
Наприклад, що в одному дециметрі — десять сантиметрів, а в одному метрі — сто сантиметрів. Школяр вписує потрібні числа в порожню клітинку під останнім малюнком та дізнається найбільш цікавий факт, скажімо, зріст тигра тощо. Завдяки цьому він вчиться краще співвідносити різні одиниці, що присвячені одній характеристиці.