Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

За допомогою сантиметрів та метрів можна вимірювати не лише довжину, а й висоту, що може бути досить цікаво, у чому дитина переконається завдяки цій грі.

Учень бачить трьох тварин. Разом вони складають щось на кшталт прикладу: зріст однієї тварини є сумою або різницею зросту інших двох. Образи живих істот використовуються в цьому завданні не просто задля різноманітності. Справа в тому, що завдяки відносно правильним даним щодо висоти тварин дитина може не просто працювати з їхніми образами, а дійсно уявити собі, які ці звірі — наскільки вони великі, яку вони мають висоту в порівнянні з людиною та між собою. Це робить завдання й цікавим, і пізнавальним для учня. Базою є приклад. Школяр має додати або відняти числа, не забуваючи про одиниці виміру та їхню ієрархію.

Наприклад, що в одному дециметрі — десять сантиметрів, а в одному метрі — сто сантиметрів. Школяр вписує потрібні числа в порожню клітинку під останнім малюнком та дізнається найбільш цікавий факт, скажімо, зріст тигра тощо. Завдяки цьому він вчиться краще співвідносити різні одиниці, що присвячені одній характеристиці.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.4
Гра «Хто вищий?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися