Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ігровий формат вправ, які присвячені математиці, може приймати різні форми. Завдяки цьому робота з числами стає більш цікавою для дитини та дозволяє покращити практичні навички в тій чи іншій темі. Ця вправа пропонує учню пройти крізь математичний лабіринт за допомогою використання вміння порівнювати десяткові дроби та мішані числа.

Перед учнем міститься зображення звичайної, на перший погляд, таблиці з десятковими числами. На різних сторонах таблиці виділені числа, які служать входом і виходом із цього умовного лабіринту. Учню треба скласти маршрут, тобто виділити дроби так, щоб з’єднати ці поля. У формулюванні завдання, що є над лабіринтом, вказується, з яким дробом треба порівнювати інші. Наприклад, необхідно виділити дроби, які більші, ніж «0,6708». Тоді учень шукає їх та виділяє так, щоб вони утворили «стежку» від одного виділеного дробу до іншого на другому боці таблиці.

На кожному етапі змінюється не лише наповнення лабіринту, а і дріб для порівняння, що робить розв’язання цієї задачі більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Гра «Лабіринт»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися