Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа має ігрову сюжетну основу, яка водночас робить завдання і більш корисним, і більш складним. Адже у процесі його виконання дитині доводиться використовувати знання відсотків лише як складову частину опрацювання наданої теми.

На екрані перед дитиною кілька персонажів-мандрівників, які мають вирішити, як їм треба розбити свою команду для того, щоб продовжити шлях. Справа в тому, що транспорт, яким вони хочуть вирушити на пошуки пригод, може прийняти на борт лише тих пасажирів, чия сумарна вага дорівнює певному відсотку від названого числа кілограмів. Учень обчислює відсоткову частину максимальної ваги, яка є допустимою для цього виду транспорту. Далі школяр аналізує вагу кожного з мандрівників. Вона подається у форматі мішаних чисел, тож дитина також тренує вміння додавати їх. Наприклад, учень дізнається, чому дорівнює 40% від 130 кілограмів (40 розділити на 100, а потім помножити 130 на частку цього ділення), і обчислює, яка пара персонажів важить це число кілограмів (52 для цього прикладу).

Виконання цього завдання дозволяє опрацювати випадки, коли робота з відсотками – лише частина алгоритму розв’язання задачі, і для знаходження відповіді потрібно виконати й інші дії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.11
Гра «Мандрівники»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися