Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Різновидів чисел є досить велика кількість, і для того, щоб працювати з ними ефективно, необхідна практика у їхньому групуванні. Тому ця вправа продовжує низку завдань, у процесі виконання яких дитині пропонується виділяти числа, які належать до тих чи інших конкретних категорій. А для того, щоб вправа була цікавою, вона має ігрову механіку виконання, яка відрізняє її від попередніх.

На екрані перед учнем міститься зображення гойдалок, де катається дитина. Учню пропонується погойдати цього персонажа, але для цього необхідно виділити конкретні числа з-поміж набору, що наводиться поряд із малюнком. Школяр аналізує кожне з цих чисел по черзі, після чого виділяє ті, що належать до вказаної в завданні видової категорії. Акцент у вправі робиться на конкретизації ознаки. Наприклад, треба виділити всі цілі числа. Тоді в наборі варіантів будуть не лише цілі і дробові додатні числа, а й цілі від’ємні.
Учень має чітко усвідомлювати різницю між різними ознаками й те, що, скажімо, «-500», хоча й залишається для дитини порівняно «незвичайним» на фоні додатних чисел, з якими він звик працювати досі, але це число залишається цілим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Гра «Математичні качелі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися