Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У попередніх вправах дитина вибирала певне число із запропонованого набору, керуючись тим чи іншим критерієм. Цього разу учню пропонується перейти вже до виконання тих чи інших математичних дій. Результатом цього, втім, має бути не конкретний результат, а число, що має ті чи інші ознаки. Наприклад, до двох чисел треба підібрати таке, щоб усі три в сумі давали парне число.

Перед дитиною міститься зображення потяга, де на кожному вагоні — своє число. Школяр аналізує завдання, що перебуває над ілюстрацією, та підбирає таке число на порожній вагончик, аби задовольняти умові вправи. Якщо учень не достатньо впевнено знає властивості чисел, йому доведеться виконувати конкретні обчислення з кожним варіантом, але з часом, з кожним наступним етапом, школяр почне підбирати числа за ознакою, не перевіряючи результат. Наприклад, якщо перші два числа є парними, то для того, аби сума всіх чисел буде непарною, потрібно, щоби третє число теж було непарним.

Обчислювати конкретне число у відповіді не потрібно, бо результат у цьому завданні не має великого значення — аби лише він підходив до ознаки, що сформульована в завданні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Гра «Математичний транспорт»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися