Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже знає, що тема пропорцій використовується в географії, наприклад, при складанні планів місцевості та розробці географічних і геодезичних карт. У процесі виконання цього завдання дитина отримає досвід більш багатоелементної роботи з цими картами, де потрібно буде застосувати вміння працювати з пропорційним коефіцієнтом.

Учень бачить карту, до якої додається опис. У ньому йдеться про масштаб. Наприклад, якщо там говориться, що масштаб дорівнює 1:20 000 000, то один сантиметр на карті відображає двадцять мільйонів сантиметрів на землі. В умовах завдання подається відстань на карті, тож дитина завдяки правильному тлумаченню значення масштабів та пропорцій має зрозуміти й вибрати один із варіантів відповіді на питання про відстань у реальному світі.

Важливо звернути увагу на одиниці вимірювання, які також можуть бути пов’язані між собою. Вміння працювати з масштабом географічних карт є вкрай важливим для будь-якого туриста та мандрівника.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.5
Гра «Математика на карті»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися