Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Особливість об’ємних фігур, яка робить вивчення цієї теми більш цікавим, полягає в тому, що велика кількість об’єктів навколишнього світу можуть бути на них схожі хоча б приблизно. Ця вправа дасть дитина можливість навчитися розпізнавати таку схожість.

Перед учнем міститься зображення двох об’ємних геометричних фігур. Щоб підкреслити їхню відмінність, вони подаються в різних кольорах. У формулюванні завдання вказується певний предмет. Дитина має згадати, як він виглядає (зображення його не подається), і вибрати, яка з фігур нагадує цей об’єкт своєю формою. Зробити це досить просто: слід лише уявити поряд із фігурою маленьке зображення того, про що йде мова, щоб знайти спільні або відмінні риси.

Ця вправа робить вивчення об’ємних геометричних фігур більш цікавим, а також її виконання навчить орієнтуватися в різних фігурах тривимірного типу.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.3
Гра «На що схоже?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися