Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Умовні символи, що характеризують числа, мають одну особливість — вони є відносно універсальними. «Відносно» — бо означена характеристика може бути властивою не одному числу, а одразу кільком, хоча й кількість таких чисел може бути обмеженою. Тому для того, щоб більш конкретно описати число, використовується ціла низка символів. Разом вони утворюють опис, що може відповідати рисам кількох чисел або бути навіть таким, що підходить лише для одного числа.

У процесі виконання цього завдання дитина навчиться працювати з набором таких прикмет. Дитина бачить на екрані їхній набір, що зображуються у вигляді комбінації символів. Школяр має прочитати цю комбінацію правильно. Крім того, там вказується, чому має дорівнювати число в певному прикладі. Дитина бачить під завданням кілька варіантів, що претендують на роль невідомого в прикладі.

Дитина має підставити кожен варіант на місце невідомого та перевірити, чи він підходить у цей приклад та під означені в символах критерії. Ті числа, що не підходять, необхідно перемістити до робочої зони, яка оформлена як елемент гри.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Гра «Належить чи ні?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися