Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з нерівностями, але ця робота матиме здебільшого ігрову форму, адже числові вирази вписані в структуру ілюстрацій до завдання.

Перед школярем міститься зображення кількох гоночних болідів, за якими на дорогах є вирази з числами, що мають як цілі, так і дробові компоненти. Над цією композицією є формулювання завдання, де вказується нерівність. З одного боку від знаку «більше» або «менше» є число, а з іншого — невідомий буквений компонент. Дитина має замінити цю літеру на один із виразів, що перебувають нижче, на малюнку. Для цього школяр має оцінити число, більшим або меншим від якого має бути результат потрібного виразу. Після цього — знайти ті вирази, які можуть задовольняти нерівність, а далі — виконати конкретні обчислення для кожного з них, щоб зробити остаточний вибір.

Завдяки досить специфічні послідовності дій, яку необхідно виконати для виконання цього завдання, дитина навчиться порівнювали з окремими числами цілі вирази.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.9
Гра «Переможець авторалі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися