Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Опис числа, що містить спеціальні символи, які характеризують їх за приналежністю до певної сукупності та прикметами, можна використовувати як критерій відбору. Ба більше, ці прикмети можна використати як принцип формування числової послідовності. З такими випадками й зіштовхнеться дитина в процесі виконання цього завдання.

Перед учнем міститься зображення послідовності чисел. Дитина вже стикалася з послідовностями, які мали різний «крок», наприклад, «…4,7,10,13,16…», де вказується кожне третє число; або з послідовностями на кшталт «…2,4,6,8…», де є лише парні числа. Ці ж мають інший принцип побудови — усі числа, що входять до їхнього складу, мають задовольняти вираз, у якому поєднуються різні символи, що описують числа. Дитина аналізує цей вираз і, якщо потрібно, вставляє на місце умовного елемента, щоб перевірити його.

Після цього необхідно з-поміж кількох поданих варіантів вибрати те число, яким можна продовжити послідовність і яке б теж підходило під критерії комбінації зазначених символів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Гра «Відсутній елемент»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися