Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Рівняння — це математичний вираз, що містить «=» як важливий складовий символ структури та, певною мірою, орієнтир. Якщо ж у виразі замість цього символу подається «більше» або «менше», то йде мова про нерівність, і в процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з ними.

Учень має допомогти продавчині зрозуміти, яка ціна на товар є правильною серед варіантів. А допомогти в цьому має нерівність, що подається у формулюванні завдання над ілюстрацією. Школяр підставляє замість невідомого елемента кожен із варіантів та порівнює вирази. Якщо при порівнянні виявляється що нерівність правильна, то цей варіант ціни підходить для продавчині, але якщо результати обчислень не підходитимуть до знаку між виразами, варіант є зайвим.

Завдяки виконанню цього завдання дитина тренуватиметься знаходити область допустимих значень невідомого, яка формується за допомогою співвідношення двох виразів, де цей невідомий компонент використовується.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.15
Гра «Вигідна покупка»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися