Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Криптографія — це досить цікава, хоча і складна наука про збереження конфіденційності, цілісності та автентичності інформації за допомогою методів математичного шифрування.

Числа, що передаються на письмі за допомогою цифр, здебільшого мають суто умовне значення кількості певних предметів, недарма дитина починала знайомство з математикою, рахуючи квіти та м’ячики, а вже потім переходячи до рахування чисел, які виражають кількість цих об’єктів. Однак числа можуть мати й інше значення, у них можна зашифрувати певну інформацію, яка завдяки рівнянням, математичним виразам і моделям залишається прихованою від усіх, хто не знає криптографічного ключа. Перед дитиною міститься зображення такої криптографічної моделі, що відразу подається з першим етапом розшифрування і використанням двійкової системи обчислення.

Завдання, що ставиться перед учнем, полягає в знаходженні криптографічного ключа за поданою схемою. Поряд із нею — активна кнопка зі знаком питання, де є підказка. У ній описується, як використовувати двійкову систему обчислення.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Гра «Юні криптографи»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися