Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Робота з числовою прямою, яка є візуальним зображенням порядку чисел, є однією з перших форм роботи з математичними одиницями, які взагалі були в дитини, починаючи з перших занять. Втім, цей формат роботи залишається актуальним і зараз, коли учень уже має досвід роботи з багатоцифровими числами і вміє, наприклад, множити дроби. Адже бувають від’ємні числа, які є меншими, ніж 0, і працювати з ними дещо складніше, ніж зі звичайними.

Якщо раніше нуль був початком числової прямої, то тепер він є її центром, і від нього в обидва боки відходить дві безкінечно довгі прямі: з числами, перед якими є плюс, та числами, перед якими є мінус. І якщо порядок звичайних чисел не змінюється («3» є після «2», але перед «4»), то у від’ємних чисел усе навпаки: більшим числом є те, яке ближче до нуля, тобто «-1» більше, ніж «-2».  Перед учнем міститься зображення відрізка числової прямої, де вже є деякі числа для того, щоби можна було легко в них орієнтуватися. Завдання дитини — вписати потрібні числа в порожні клітинки на цій прямій.

Ця вправа нагадує важливі особливості безкінечностей від’ємних та додатних чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Гра «Знайди число»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися