Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є досить багато різних одиниць виміру. Деякі присвячені одній умовній темі, наприклад, метри й кілометри вимірюють довжину, а тому співвідносяться між собою. Інші, хоча й використовуються для однієї мети, належать до різних систем, і такими одиницями є милі та кілометри.

А є такі, що відрізняються за самим характером того, що вони вимірюють. Скажімо, літри використовуються для того, щоб дізнатися об’єм, квадратні метри — площу. Дитина має вивчити зв’язок між різними одиницями виміру, а для цього необхідна практика, і ця вправа її надає. Перед учнем міститься кілька назв одиниць виміру. У завданні формулюється питання, де вказується, чому має бути присвячена потрібна одиниця. Дитина аналізує, розпізнає та виділяє потрібні. Після цього школяр проходить на наступний етап завдання, де потрібно виконати аналогічний набір дій.

Рухаючись між етапами, дитина кожного разу стикатиметься з різними завданнями й тому запам’ятає призначення всіх одиниць виміру та зможе вкласти їхню класифікацію для себе.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.7
Гра «Знайди пару»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися