Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є безліч особливих ознак, які виділяють одні числа з-поміж інших. На базі цих ознак з’являються різні засоби диференціації чисел. Наприклад, можна розділити їх на цілі та дробові, додатні та від’ємні, парні й непарні тощо. Цікаво, що числа, які є в різних групах згідно з одним принципом диференціації, будуть в одній згідно з іншим критерієм. Наприклад, «2» та «0,2» є цілим та дробовим числами, що їх відрізняє, але вони є додатними, тож у порівнянні з «-2» вони будуть в одній групі.

Перед учнем міститься пара робочих зон, які підписані згідно з принципом групування чисел. Під ним — набір чисел для опрацювання, і дитина має перенести кожне до тої робочої зони, до якої воно належить. Уважним треба бути саме до принципів розділення, адже вони змінюються з кожним етапом. Якщо на одному рівні треба розподілити дробові та цілі числа, то на наступному — додатні та від’ємні тощо. Завдяки цьому завдання залишається цікавим і водночас дитина краще усвідомлює різноманітність чисел та їхніх груп і різновидів.

Ця вправа допоможе дитині навчитися ефективно групувати числа згідно з тим критерієм відбору, який потрібно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Групуємо числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися