Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числові послідовності можна умовно розділити на дві категорії: ті, що закінчаться, та нескінченні. Чисел є нескінченна кількість, адже навіть до найбільшого числа можна додати одиницю. Послідовності можуть бути нескінченними, якщо у їхньому описі немає того, що обмежує кількість чисел у складі.

Наприклад, якщо вказується, що в послідовності можуть бути лише двоцифрові числа, то вона є кількісно обмеженою, адже двоцифрові числа закінчуються, й починаються трицифрові. А от якщо вказується, що числа мають бути непарними, то послідовність є нескінченною. Парні й непарні числа будуть чергуватися нескінченно. Перед учнем міститься опис послідовності, що складається з кількох прикметних рис.

Дитина аналізує кожну таку рису й розуміє, чи є числовий ряд, який не подається безпосередньо, а лише описується, нескінченним, чи ні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Кінцеві та нескінченні послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися