Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Повний оберт кола дорівнює 360 градусам, але кожен градус можна розділити на менші частинки — на хвилини. Вони називаються так само, як і одиниці виміру часу тому, що в одному градусі 60 хвилини. А кожну хвилину можна розділити на 60 секунд. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься обчислювати величину різних кутів, з огляду на ці незначні частини цілого.

Перед учнем міститься приклад, де кути грають роль доданків або ж зменшуваного та від’ємника. Дитина має знайти суму або різницю, пам’ятаючи про співвідношення градусів, хвилин та секунд. Результати обчислень школяр вписує в спеціальні порожні квадратики. Виконання цього завдання є досить простим, якщо не забути про особливості розмірів кутів.

Ця завдання дасть дитині практичний досвід використання знань про те, як можна міряти кути. Вона важлива для подальшого використання цих знань на практиці в розв’язуванні задач із кутами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.8
Кут (градуси, мінути, секунди)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися