Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа підсумовує знання дитини, які вона отримала з теми числових послідовностей. До того ж вона дещо повертає до основ практичного її використання, а саме — до розуміння логіки побудови.

Якщо таблицю множення можна просто вивчити, то для ефективної роботи з числовими послідовностями необхідно мати розвинуте логічне мислення, що й підтверджує це завдання. Перед учнем міститься зображення двох послідовностей. Дитина бачить, що вони різні, але є і спільні числа. У формулюванні завдання вказується, яка логіка побудови цих числових рядів. Школяр аналізує обидві послідовності, після чого серед чисел, що подаються нижче, виділяє ті, які підходять під вказаний у завданні критерій відбору. Після цього починається наступний етап.

Користь від виконання цього завдання полягає в розвитку логічного мисленні та закріпленні навичок роботи з числовими послідовностями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.13
Логіка та числові послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися