Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Виконуючи попереднє завдання, дитина мала справу лише з однією точкою на кожному етапі. У цій вправі школяр працюватиме відразу з кількома точками з різними координатами, але потрібно буде відшукати лише одну.

Перед учнем міститься зображення координатної площини з кількома назвами точками з різними координатами. З обох боків від робочої зони міститься пара персонажів. Кожен описує певну деталь місцезнаходження потрібної точки, наприклад, один герой вказує на те, у якій чверті є точка, а інший — які її координати, скажімо, по осі абсцис. Дитина шукає потрібну точку, послідовно аналізуючи вказані критерії. Для того, щоб пройти на новий етап, потрібно просто виділити правильну точку.

Виконання цієї вправи дасть учню можливість закріпити знання різних прикмет місцезнаходження точок на координатній площині. Це зробить знання теми більш цілісним і допоможе учню орієнтуватися в координатах, спираючись як на осі, так і на чверті.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.10
Місцезнаходження точки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися