Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Одна зі сторін життя, яка пов’язана з математикою, — це нарахування заробітної плати. Існує фіксована ставка за час, що людина проводить на роботі, працюючи над тим чи іншим проектом, або людина може отримувати зарплату за результат, наприклад, за виготовлені деталі тощо. Щоб порахувати свою заробітну плату за той чи інший період, необхідно виконати певні обчислення, і в процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це.

Перед учнем міститься задача, де описується робочий процес того чи іншого спеціаліста. На кожному етапі подається інша професія та нові умови роботи. Немає універсального способу визначити зарплату. Десь дитині потрібно порахувати кількість робочих годин на день і кількість робочих днів на місяць. Десь учень рахує, скільки деталей встигне зробити токар за робочий день і яку він отримує виплату за це після місяця або тижня роботи.

Ця вправа покращує розуміння цієї теми та дозволяє потренуватися в множенні як цілих, так і десяткових чисел, адже виготовлення однієї деталі може зайняти, скажімо, 2,5 години.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Нараховуємо заробітну плату
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися