Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Це завдання дозволить дитині навчитися оцінювати правильність числових нерівностей із буквеним компонентом. Конкретне значення числа, що ховається за літерою не показується, але учень може сам або дізнатися його точно, або хоча б зорієнтуватися в цьому.

Перед учнем міститься зображення числової прямої, де на певному місці міститься літера. Для того, щоб можна було зрозуміти, яким вона є числом, поряд — інші числа, здебільшого десяткові, тобто такі, що мають як цілий, так і дробовий компоненти. Дитина знаходить відстань між цими числами, після чого обчислює, який розмір має кожен щабель цієї прямої. Далі дитина обчислює, що за число є буквеним компонентом точно або хоча б приблизно, адже нижче є три нерівності. Кожна належить своєму персонажу. Дитина має вибрати ту, яка є неправильною. Нерівність містить буквений компонент, але він подається як множник, тобто дитині доведеться боа виконати дію множення, або оцінювати її результат.

Користь від цього завдання в тому, що завдяки ньому дитині простіше навчитися орієнтуватися в числах у різних нерівностях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Неправильна нерівність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися