Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У попередньому завданні дитина вже познайомилася з тим, як словесно описують числові послідовності. Це завдання дозволить дещо поглибити своє розуміння цих прикмет та збільшити кількість рис, які можна використати для опису послідовності чисел.

Перед дитиною на кожному етапі міститься один такий опис. Біля нього — кілька варіантів послідовностей, що претендують на роль таких, які підходять під ці прикмети. Учень бачить, що в цих послідовностях немає чисел, але є умовні позначення для числових груп. Одна літера означає, наприклад, натуральні числа, інша — множину. Дитина аналізує кожен із рядів, розшифровуючи умовні позначення для них. Завдання — вибрати ту єдину схему, що підходить під опис. Школяр робить свій вибір та проходить на наступний етап.

Важливо, що під описом потрібної послідовності є кнопка з підказкою. Натиснувши на неї, дитина бачить розшифрування всіх умовних позначок, тому це завдання ефективно поєднує теорію з практикою утворення числових послідовностей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Обираємо послідовність за описом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися