Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Степінь — це специфічне математичне явище, яке означає множення числа на себе самого. Якщо число підноситься до степеня, то такий вираз можна зобразити як приклад, де є кілька множників, і всі вони — те саме число.

Кількість множників — це число, яке зображується маленькою цифрою над першим. Тобто якщо є четвірка в другому степені, то це можна виразити через приклад «4х4». Те число, яке множать, називають основою, а те, що означає кількість множників — показником степеня. Дитина бачить перед собою число, піднесене до степеня, та має розтлумачити елементи цього виразу — вибрати, який з них є показником, а який є основою. Це не так легко, адже дитина має пам’ятати, що числа наводяться зі спеціальними знаками, що стоять перед ними. Наприклад, круглі дужки подаються тоді, коли йде мова про піднесення до степеня всього дробу, і треба показати, що це піднесення відбувається з ним повністю, а не лише з його числівником.

Тож школяр переносить у відповідні порожні поля ті числа, що, на його думку, правильно пояснюють структуру виразу, враховуючи також знаки «плюс» та «мінус» перед числами. Це дозволяє дитині навчитися краще орієнтуватися у символах в таких виразах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Основа та показник степеня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися