Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже знає три ознаки рівності трикутників, але якщо раніше школяр працював над теоретичною базою цієї теми, то цього разу він матиме справу з конкретними геометричними фігурами цього виду, які слід проаналізувати.

Перед учнем міститься задача, у якій перераховуються елементи різних трикутників, що є рівними між собою. Важливо, що такими є лише деякі з них, а не всі. Учень має згадати визначення кожної з ознак рівності трикутників та зрозуміти, яка з них діє в цьому конкретному випадку. Самі ці фігури не зображуються. Натомість трикутники, як і рівні елементи в них, тільки перераховуються за допомогою літер та спеціальних символів. Задача, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб не заплутатися та зрозуміти, про які сторони й кути йде мова, як їхня рівність співвідноситься з ознаками рівності цих геометричних фігур.

Виконання цього завдання не лише остаточно закріплює знання ознак рівності трикутників, а й дозволяє учню навчитися більш чітко уявляти ці фігури, маючи лише назву та перераховані ознаки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.7
Ознаки рівності трикутників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися