Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька різних підходів у спробі знайти умовний «розмір» геометричної фігури. Перший — це площа, тобто знаходження того, як багато місця на площині займає ця фігура. Другий — периметр, тобто наскільки довгими є контури цієї фігури. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити периметр різних геометричних фігур.

Перед учнем на кожному етапі — інший багатокутник. Надаються фігури нетипових форм, складені з інших. Їхнє різноманіття не лише посилює цікавість до виконання завдання, а й є головним фактором, що ускладнює його. Довжини сторін вказуються, або ж їх можна знайти завдяки знанню властивостей фігури. Наприклад, відомо, що паралельні сторони чотирикутника мають однакові довжини. Мета завжди однакова — знайти периметр. Школяр обчислює суму всіх сторін і вказує результат у порожню клітинку під зображенням фігури. Важливо бути уважним до одиниць вимірювання. Наприклад, сторони можуть вказуватися в сантиметрах, а от периметр може вказуватися в дециметрах.

Виконання цього завдання дасть дитині можливість навчитися знаходити периметр будь-якої геометричної двовимірної фігури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.1
Периметр
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися