Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

В залежності від теми опрацювання відсотків дещо змінюється і набуває певних особливостей. У процесі виконання цього завдання школяр тренуватиметься за допомогою відсотків підраховувати втрати та прибутки.

Вигода того чи іншого проекту у фінансовому плані залежить не лише від того, який дохід можна буде отримати, а й від співвідношення між цим доходом та витратами. Це співвідношення називається прибутком, і його розмір визначає успішність проекту. Перед учнем – задача, де вказуються умови угоди. Там називається, скажімо, річна ставка або інша величина у відсотках. Вони використовуються тому, що конкретна сума не важлива для умов: 8% річних клієнт отримує, і якщо він покладе на рахунок 150 гривень, і якщо інвестує 1500. Та хоча не зміниться ставка, іншою стане сума прибутку, який зможе отримати клієнт через рік. У завданні вказується сума, яка є метою, і дитина вибирає, який внесок слід зробити, щоб отримати її через рік. Варіанти вказуються під задачею.

Виконання цієї вправи надасть практику у використанні відсотків для роботи з грошима, що є актуально навіть для підліткового віку, а для майбутнього є тим паче корисним вмінням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.10
Підраховуємо втрати та прибутки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися