Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Один із попередніх розділів циклу завдань із математики був присвячений координатній площині, і там дитина вже тренувалася в опрацюванні геометричних фігур, що на ній зображуються, але тоді акцент усе ж робився на координатній площині. У процесі виконання цього завдання дитині пропонується розглянути випадки побудови фігур на координатній площині з погляду двовимірної геометрії.

Перед школярем міститься зображення такої координатної площині, поки що порожньої. У формулюванні завдання вказуються координати точок. Дитина виділяє точки відповідно до інструкцій, після чого ті самостійно об’єднуються за допомогою ліній-відрізків. Це завдання здається простим, але більша частина роботи є самостійною — дитина має подумки зрозуміти, яку фігуру вона будує за кількістю точок, а потім ще і зробити для себе висновки щодо її характеру.

Ця вправа дозволить дитині правильно аналізувати геометричні фігури, працюючи водночас з іншим математичним явищем, тобто з координатною площиною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.7
Побудова фігур за координатами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися