Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Двовимірні фігури будуються на площині та обмежують її своїми контурами. Відповідно тривимірні фігури, що будуються в просторі, складаються з кількох площин, які виражаються в об’єднанні та комбінації різних двовимірних фігур, кожна з яких — окрема грань тривимірної геометричної фігури.

Ця вправа пропонує дитину навчитися зосереджувати свою увагу на них. Перед учнем міститься інша для кожного наступного етапу об’ємна геометрична фігура. Десь на її поверхні є точка, яка може перебувати на різних ребрах — відрізках, які об’єднуються грані. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб визначити, яким граням належить ця точка. Школяр аналізує, яким граням належить ребро, на якому ця точка розташувалася. Поряд із нею — кілька варіантів граней. Деякі з них названі неправильно, деякі просто зайві. Учень має вибрати лише кілька правильних назв.

Це завдання не лише дозволяє учню навчитися краще працювати з гранями, запам’ятавши, як вони позначаються (назвами всіх точок, які є на їхніх ребрах), а й дозволяє також навчитися сприймати різні площини, що будують об’ємну фігуру.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.1
Працюємо з гранями
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися