Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі виконання цього завдання дитина узагальнить і підсумує всі свої знання, присвячені раціональним числам, а також навчиться їх використовувати на практиці за допомогою текстових задач.

Перед учнем міститься нова для кожного наступного етапу задача, яка розповідає певну історію, у якій центральне місце займають числа. Дитина має, прочитавши текст, сама зрозуміти, як ці числа співвідносяться. Наприклад, якщо розповідається про шлях, який пройшла людина, вказується швидкість цього героя, а знайти треба час, який він витратив на дорогу, то дитина має згадати, що шлях треба розділити на швидкість. А якщо необхідно знайти шлях, знаючи швидкість та час, то ці числа слід перемножити між собою. Під текстом задачі є кілька варіантів. Дитина виділяє правильний і проходить на наступний етап завдання.

Значення цього завдання полягає в тому, що воно дозволяє учню використати на практиці як навички множення та ділення раціональних чисел, так і відомі правила взаємодії різних величин, наприклад, часу, шляху та швидкості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Раціональні числа в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися