Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Завдяки наявності ще одного виміру та глибини об’ємні фігури є особливо цікавими для виконання різноманітних специфічних дій. Наприклад, можна на різних гранях позначити точки, завдяки об’єднанню яких фігуру можна «розрізати». У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати цю дію.

Учень бачить перед собою об’ємну геометричну фігуру. На ній уже позначено кілька різних точок. Дитина має подумки їх об’єднати та уявити, як цю фігуру розрізають. Складність цього завдання полягає якраз у тому, що всі дії виконуються виключно в уяві учня. Школяр має зрозуміти, у яку фігуру об’єднаються ці точки.

Виконання цього завдання розширить знання дитини про геометричні фігури, а також для того, щоб учень зрозумів зв’язок між одновимірними та об’ємними геометричними фігурами. Крім того, воно є корисним для розвитку уяви та абстрактного мислення.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.4
Що в перерізі?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися