Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Розв’язуючи складні задачі, дитина часто не просто виконує певну математичну операцію, а має уявити цілий вираз, що містить кілька чисел та кілька різних дій. Ця вправа пропонує учню потренуватися в цьому.

Учень, читаючи сюжетну основу та розмірковуючи над тим, що потрібно зробити з числами, щоб відповісти на питання задачі, розуміє: виконанням однієї або двох тотожних дій розв’язати її не вийде. Натомість необхідно скласти вираз із невідомим компонентом-літерою. Під задачею є кілька варіантів виразів, що претендують на цю роль. Дитина порівнює їх та вибирає той, що правильно структурує задачу у вигляді комбінації дій та чисел. Усі варіанти дещо подібні між собою, тож дитині слід бути уважною, аби не помилитися в знаках і розташуванні чисел.

Це завдання є корисним як для кращого розуміння виразів, так і для того, щоб навчитися ефективніше та простіше працювати з великими задачами, для розв’язання яких необхідна не одна дія, а їхня послідовність.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.3
Складаємо буквений вираз за умовою задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися