Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Скорочення — це не зміна характеру дробу, а лише зміна числового його оформлення. Справа в тому, що дріб — це частина цілого, і якщо скоротити числа, що входять до його складу правильно, умовний розмір цієї частини не змінюється.

Головне — скоротити увесь дріб за допомогою ділення як чисельника, так і знаменника тільки на одне число, що підходить для них обох. Наприклад, дріб із числом «20» у чисельнику та числом «40» у знаменнику можна скоротити, розділивши його на «20». Тоді в чисельнику залишиться одиниця, а в знаменнику — двійка. Значення дробу не зміниться, адже в обох формах він означає половину цілого. Однак виконувати подальші обчислення з таким дробом буде простіше. Перед учнем міститься дріб, який розташувався в робочій зоні, а під ним — кілька варіантів дробів, що претендують на роль його еквівалента. Учень скорочує дріб у центрі настільки, наскільки це можливо, а потім добирає еквівалент серед варіантів, до якого дріб вдалося привести.

Скорочення дробів — не лише зручна можливість, а й необхідність для багатьох випадків роботи з цими математичними одиницями, що робить виконання цього завдання особливо актуальним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Скорочення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися