Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Десяткові числа можуть здатися суто теоретичною темою, яка за межами шкільної програми не знадобиться. Це не так, і вправа, що пропонується учню, демонструє, як можна використати десяткові числа в житті. Наприклад, для того, щоб оцінити успіхи на спортивних змаганнях, де оцінки виставляються в такій формі.

Перед учнем міститься зображення таблиці, де перебувають оцінки від різних суддів. У формулюванні завдання подається оцінка лідера, й учень має порівняти бал спортсмена з нею, аби зрозуміти, хто переможе. Також подається коефіцієнт складності, і під час виконання завдання учню слід додати всі оцінки спортсмена, потім перемножити з цим коефіцієнтом, і вже після цього порівнювати результат із числом, що подається в завданні.

Усі ці дії дитині треба зробити подумки, тож це завдання є досить складним для опрацювання, і тому дроби подаються такі, що мають небагато розрядів. Підказка про те, яку послідовність дій треба виконати, подається під кнопкою зі знаком запитання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Спортивні досягнення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися