Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Показник степеня може бути не лише додатним, а й від’ємним числом. Знак «мінус» перед показником степеня має своєрідне значення. Дитина може подумати, що це означає, ніби число треба піднести до степеня і зробити від’ємним. Це не так. Натомість необхідно просто піднести число до вказаного степеня, а потім розділити одиницю на результат цього множення.

Якщо основа числа в степені є дробом, то все, що станеться в результаті, — це те, що чисельник та знаменник поміняються місцями й утвориться неправильний дріб, який можна перевести в мішане число, але знак перед ним не зміниться. Перед учнем є два варіанти дробів, які треба піднести до степеня  зі знаком «мінус». Варіанти того, що має утворитися після виконання цієї дії, містяться під ними. Дитина виконує множення чисельника та знаменника стільки разів, скільки потрібно згідно з показником степеня, після чого міняє місцями чисельник та знаменник як наслідок ділення одиниці на результат піднесення.

Це завдання знайомить учня зі степенями, що мають від’ємний показник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Степiнь з вiд'ємним показником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися