Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб ефективно працювати з кутами, необхідно розбиратися у їхніх різновидах та типах. Ця вправа присвячена так званим вертикальним і суміжним кутам, і в процесі її виконання дитина навчиться їх відрізняти між собою.

Якщо дві лінії пересікаються, то вони утворюють аж чотири кути. Одна пара з них — суміжні кути, а інша пара — вертикальні. Суміжними називаються кути, які мають одну спільну сторону. Інші сторони є продовженням одна одної, тобто однією прямою. Вертикальними кутами є ті, що не мають спільних сторін, а натомість обидві продовжують одна одну. Перед учнем на кожному етапі інше зображення кутів. Їхнє різноманіття має познайомити дитину з варіативністю можливих перетинань прямих та тим, якими можуть бути кути. Вони називаються за допомогою точок на цих прямих. Назва кута — назва трьох точок, де в центрі — літера, що називає точку перетину двох ліній. У завданні називаються певні кути, і дитина має зрозуміти, якими вони є.

Це завдання є корисним для того, щоб учень міг у майбутньому більш ефективно працювати з кутами багатокутників, оскільки різні види кутів мають різні властивості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.4
Суміжні та вертикальні кути
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися