Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Завдання, які мають текстове оформлення, для дитини виконувати дещо цікавіше, ніж звичайні приклади, адже ці вправи мають виражену сюжетну основу, яка супроводжується малюнками. Крім того, дитині доводиться здогадуватися, що необхідно зробити з числами, які представлені в завданні, аби дізнатися відповідь на питання, тож такий спосіб подачі інформації розвиває також аналітичне мислення.

Перед дитиною міститься зображення такого завдання. У ньому розповідається про казкових персонажів, які тим чи іншим чином працюють із дробами, наприклад, розділяють свій город на дванадцять рівних частинок (які виступають у якості знаменника), і, скажімо, три з цих двадцяти відводять для капусти, а п’ять — для моркви, тож дитині пропонується допомогти казковому звіру розібратися з тим місцем, яке залишилося. Під текстом є два варіанти відповіді на питання задачі, і дитина, виконавши обчислення, вибирає правильний, щоб пройти на новий етап до іншої історії.

Виконання цього завдання покращить саме розуміння дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Текстові завдання на звичайні дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися