Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина працювала з рядами чисел, які потрібно було лише завершувати або доповнювати. Цього разу учню пропонується навчитися формувати цілу послідовність чисел, маючи у своєму розпорядженні лише перше число, що задає увесь ряд.

Перед учнем міститься каркас такої послідовності, а над ним — опис того правила, яке слід використати для формування числового ряду. Дитина уважно читає опис цього правила та застосовує його до першого числа. Для цього необхідно не лише виконати певні обчислення (наприклад, якщо кожне наступне число має бути вдвічі більшим, ніж попереднє), а й застосувати логічне мислення. Скажімо, що якщо за правилами кожне наступне число формується сумою двох попередніх, то друге число повторюватиме перше, адже перше є поки що єдиним, і до нього не потрібно нічого додавати. І вже третє число є сумою двох попередніх.

Коли школяр заповнить правильними числами всі порожні клітинки, то пройде на новий етап, де буде інше правило формування послідовності, тож учню слід бути уважним, вивчаючи їх.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.9
Утворюємо послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися