Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Завдяки відсоткам можна зрозуміти, як змінилася ситуація, адже певну кількість предметів можна прийняти за 100%, і тоді їхня зміна на те чи інше число буде означати зростання або зменшення на величину, яку можна порівняти з початковою кількістю.

Перед учнем – дві робочі зони, де вказуються числа та те, який відсоток вони становлять. Наприклад, в одній робочій зоні вказується, що за день продали 55 тістечок, і ця кількість береться як початкова, тобто як 100%. У іншій робочій зоні називається вже інша кількість проданих тістечок. Між ними – ілюстрація, що зображує те, що передають числа, наприклад, кондитерський магазин. По-перше, дитина має знайти, скільки відсотків від першого числа становить друге число. Потім – різницю між ними у відсотках.

Зробити всі потрібні обчислення досить просто, але для цього школяр має використати весь свій досвід роботи у цій темі, використовуючи вміння знаходити відсоток від числа та знання пропорційності. Тому ця вправа підсумовує всі знання з поданої теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.12
Відсоткові зміни
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися