Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відрізок — це найкоротший «шлях» між двома точками. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати довжину між кількома точками, уявляючи їх як ті, що містяться на прямих або на відрізках, якщо вони дійсно там є.

Перед дитиною — формування опису певної геометричної ситуації, де фігурують точки та відрізки чи прямі. Важливо, що ця задача не супроводжується зображенням того, про що говориться. Це означає, що дитині доведеться самостійно зрозуміти, як виглядають та співвідносяться точки, які вони формують відрізки тощо. Необхідно знайти конкретну довжину певного відрізка. Ця довжина являє собою суму довжин усіх відрізків, що входять до його складу. Результат обчислень дитина вказує в порожню клітинку під задачею. Наприклад, подається великий відрізок, де на відстані 15 сантиметрів від однієї точки перебуває ще одна. Між нею та іншою точкою — 25 сантиметрів. Відповідно загальна довжина всього цього відрізку — 40 сантиметрів.

Виконання цієї вправи дозволяє розвинути просторове мислення та навчитися правильно аналізувати розташування точок на прямих та співвідносити їхнє місцеположення і пропорції.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.3
Відстань між двома точками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися